ZAJAZD GÓRSKI KUŹNICE

Trening wysokogórski – przygotuj organizm do wysiłku

14 pokoi – 48 miejsc

Kolej linowa na Kasprowy Wierch i COS

Termy Zakopiańskie
trening sportowy & regeneracja

Termy Zakopiańskie
Atrakcje

Wypożyczalnia, sklep i serwis sportowy

14 pokoi – 48 miejsc

Zajazd Górski Kuźnice to obiekt położony na wysokości 1010 m n.p.m., przy dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch. 14 gustownie urządzonych pokoi pomieści w sumie 48 sportowców. To wręcz wymarzone miejsce na aktywność fizyczną przede wszystkim ze względu na wysokość, lecz również na niepowtarzalną lokalizację. Mówiąc wprost – BLIŻEJ TATR JUŻ SIĘ NIE DA.

Baza wypadowa

Trening wysokogórski to doskonały sposób na poprawę wydolności organizmu poprzez zwiększony transport tlenu do mięśni i, co za tym idzie, poprawę wydolności tlenowej.
Wychodząc z Zajazdu, do wyboru mamy wiele szlaków, na których możemy rozpocząć naszą aktywność. Kalatówki i Kondratowa, Przełęcz Nosalowa, Dolina Olczyska, a dla wymagających – Jaworzynką lub Skupniowym Upłazem do Murowańca lub przez Myślenickie Turnie wprost na Kasprowy Wierch. Czy można przygotować lepszy trening pod budowanie wytrzymałości i wydolności sportowej? 

Kolej linowa na Kasprowy Wierch i COS

Zimą wystarczy ubrać buty narciarskie i przejść kilkadziesiąt metrów do słynnej kolei linowej, która wywiezie nas na Kasprowy Wierch, na jedyne w Polsce – mające charakter alpejski – stoki narciarskie. Kuszącą alternatywą pozostaje skitour. Natomiast w bliskim sąsiedztwie, na terenie Centralnego Ośrodka Sportu, znajdują się oświetlone trasy narciarstwa biegowego, sztuczny tor do łyżwiarstwa szybkiego i ślizgawka, ale również stadion lekkoatletyczny, boiska PLATO, trasy łyżworolkowe oraz hale wielofunkcyjne.

Termy Zakopiańskie - trening sportowy & regeneracja

Około 3,5 km od Zajazdu, w kierunku centrum, znajduje się nasz obiekt sportowo-rekreacyjny – Termy Zakopiańskie, z odpowiednio przygotowaną bazą do różnorodnego treningu. Do dyspozycji oddajemy 3 wydzielone 25 – metrowe tory pływackie wewnątrz obiektu oraz 2, o długości 33 metrów, zlokalizowane na zewnętrznym basenie.
W strefie basenowej znajdziemy duży wybór basenów rekreacyjnych, w tym nieckę balneologiczną, jacuzzi, jak również kaskady, gejzery, masażery, bicze i leżanki wodne. Nasze wody termalne bogate są w minerały i właściwości zdrowotne, tak istotne przy regeneracji sportowej.
Dla chcących skorzystać z części rozrywkowej Aqua Park Zakopane proponujemy zjeżdżalnie wodne, dziką rzekę, nowoczesną kręgielnię i bar z restauracją.

Termy Zakopiańskie

Wypożyczalnia, sklep i serwis sportowy

W zlokalizowanym obok zajazdu budynku, mieści się wypożyczalnia, sklep sportowy, serwis sprzętu narciarskiego itp.

Propozycja oferty dla grup sportowych

BB HB FB
Dorośli120 zł150 zł165 zł
Dzieci i młodzież szkolna95 zł120 zł130 zł

Adres

Zajazd Górski                    
Kuźnice
Kuźnice 11
34-500 Zakopane
www.zajazdkuznice.pl
Kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt  z obiektem

Rezerwacja
Email: kuznice@polskietatry.pl
tel. 18 201 36 19
       609 501 741

Built with Mobirise ‌

Free Website Maker